wtorek, 17 listopada 2015

"Wszystko się zmienia, z wyjątkiem samego prawa zmiany"Przychodzi taki moment, kiedy czujesz że musisz zmienić coś w swoim życiu. Czasem trzeba zdobyć się na odwagę, żeby dokonać radykalnych postanowień: zmienić pracę, wyjść z toksycznego związku, zmienić miejsce zamieszkania. Czasem warto po prostu wreszcie zacząć realizować marzenia z dzieciństwa. 

Za każdym razem - na początek - dobrze jest zmienić sposób widzenia rzeczywistości.Jesteś w bardzo dobrej sytuacji, gdy wiesz czego Twoja  zmiana ma dotyczyć.
Często jednak bywa, że potrzebujemy wsparcia by odpowiedzieć sobie na podstawowe pytania: Kim jestem? Czego w głębi duszy pragnę?  Co mogę zmienić w swoim życiu, by poczuć się szczęśliwym, spełnionym,  by mieć więcej energii do działania?


Zmiana prawie zawsze wiąże się z lękiem przed tym co będzie, mniejszym lub większym bólem po utracie tego, co znane, chwilami zwątpienia: czy dam radę?

Projekt "Przemiana" powstał po to, żeby pomagać ludziom  poznać siebie i swoje potrzeby, zobaczyć, w jakim kierunku warto dalej pójść, podjąć decyzję i przejść przez zmianę najłagodniej i najbezpieczniej jak się da.

Zapraszamy do kontaktu i na stronę projektprzemiana.pl, na której możecie zapoznać się z naszą ofertą.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza